Комп'ютер глибоко і міцно увійшов у наше життя, деякі з нас вже не уявляють себе без різних електронних пристроїв. Крім робочої функції комп'ютер може і розважати, а саме давати можливість грати в комп'ютерні ігри. На http://gg.org.ua/ ви можете знайти захоплюючі ігри на будь-який смак для дівчинки та для хлопця.

Так в які з них можна дозволити дитині пограти, без шкоди для його успішності і психічного здоров'я. Бо нерідко сучасні ігри небезпечні, а іноді і травмують дітей. Взагалі, корисно для дитини таке проведення часу? Скоріше так, ніж ні. Якщо розглянути світ комп'ютерних ігор уважніше, то з'ясується, що скрупульозний відбір може дати продукт, який стане зручним і цікавим інструментом навчання. При цьому в процесі гри можуть бути задіяні галузі знань, в яких батьки можуть не розбиратися. З допомогою комп'ютера дитина може навчитися читати, писати, швидко набирати на клавіатурі, розвинути логіку, просторове мислення, а також розширити свій кругозір. Не варто слухати лише негативні відгуки, а уважно підберіть гру.

Дитячі ігри можна розділити на динамічні та статичні. Головна відмінність — постійно потрібно стежити за ходом гри та подіями, які відбуваються з головними героями. Починати освоювати комп'ютер краще зі статичних ігор. Спочатку малюк повинен навчитися користуватися елементарним — мишею, кнопками клавіатури. З якого віку починати? Два-три роки — оптимальний варіант. Починаючи з цього віку дитині можна доручити просту яскраву і барвисту гру з картинками тварин, звуками їхніх голосів, де потрібно клікати по зображеннях. Метою комп'ютерних ігор для маленьких дітей є розвиток поняття про кольорах, формах і якостях предметів. Батьки повинні пам'ятати, яку гру вони не вибрали, тривале перебування дитини біля екрану монітора в нерухомому стані стомлює, також втомлюються очі, а нервова система може бути перезбуджена. Це може позначитися на сні дитини і його поведінці. Тому рекомендується перетворити гри в дозоване розвага, застосовувати в якості заходи заохочення, за умови, що дитина добре себе вів чи отримав позитивну оцінку в школі. Але не варто позбавляти дитину цього задоволення при кризах у спілкуванні чи вихованні. Дуже важливе зауваження — якщо комп'ютер має доступ у всесвітню мережу, то необхідно настроїти батьківський контроль і постаратися максимально убезпечити дитину від деструктивного впливу неякісного контенту.